استان ایلام برای حضور در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران آماده است

تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۷
موضوع : اخبار,اخبار

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از آمادگی استان برای حضور در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ، ” عبدالمالک  شنبه زاده” مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام امروز ۱۶ دی ماه با اعلام این خبر اظهار کرد :  حضور در نمایشگاه یکی از مهمترین ابزارهای بازاریابی و شناخت بازارهای جدید و ارزیابی بازارهای موجود و نوعی خود ارزیابی از وضعیت حضور هر مجموعه در بازارهای داخلی و خارجی است .

او افزود : یکی از مهمترین دستاوردهای هر نمایشگاه ارتباطات مؤثر و گسترده و پایداری است که در نمایشگاهها شکل می گیرد و منجر به همکاری های گسترده و دراز مدت می شود و نیز تفاهم و گفتگوی بین ملل و فرهنگ ها که علاوه بر کمک به رشد صادرات به رونق اقتصاد کشور نیز کمک شایانی خواهد کرد.

مدیر کل میراث فرهنگی استان تصریح کرد : بر اساس تصمیمات متخذه در شورای سیاست گذاری نمایشگاه مذکور، در نظر است در نمایشگاه سال جاری حتی المقدور تمامی ظرفیت های مرتبط با صنعت گردشگری استان در قالب یک غرفه متمرکز استان به نمایش گذاشته شود. به نحوی که مقامات داخلی و خارجی بازدید کننده از غرفه هر استان بتوانند با تمامی فعالان، تاسیسات و موسسات، سرمایه گذاران و مرتبطین با صنعت گردشگری استان آشنا گردند.

او عنوان کرد : گروه کالایی شرکت کننده در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تهران انواع تجهیزات سفر نظیر وسایل کمپینگ، چمدان، باربند، چادر، تجهیزات روشنایی ، کاروان و یدک کش ، …انواع خودروهای مسافربر (اتوبوس ، میدل باس ، ون ، …) ،خدمات گردشگری الکترونیکی ،هتلها و دهکده های توریستی ،صنایع دستی و هنری ،آژانسها و شرکتهای خدمات مسافرتی ،خطوط هوایی ، دریایی، زمینی و ریلی ،پایانه های مسافربری ،گردشگری سلامت ،گردشگری ورزشی ،گردشگری زیارتی ،اکو توریسم و طبیعت گردی ،شرکتهای سرمایه گذاری ،بانکها و بیمه ها، بانکداری الکترونیکی  ،رزرواسیون آنلاین ،سازمانهای سیاحتی و گردشگری ،اتحادیه ها و انجمن ها ،آموزشگاههای مرتبط و دانشگاه ها ،مناطق آزاد تجاری و مناطق ویژه گردشگری ،نشریات تخصصی ،موزه ها و کاخ موزه ها ،رستورانها و قهوه خانه های سنتی ،گروه های نمایشهای آئینی سنتی و گروه های موسیقی محلی ،سازمانها و موسسات مرتبط با حفظ آثار باستانی و میراث فرهنگی می باشد.

شنبه زاده گفت :  “دوازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران”  از تاریخ۲۳ لغایت ۲۶ بهمن ماه سالجاری در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار خواهد شد.

چاپ کن

نظرات