بازدیدهای نظارتی از اماکن اقامتی و پذیرایی ایلام آغاز شد

تاریخ انتشار : ۳ بهمن ۱۳۹۷
موضوع : اخبار,اخبار

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام از آغاز بازدیدهای نظارتی از اماکن اقامتی و پذیرایی این استان در آستانه نوروز ۹۸ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام ، ” جوریه کلانتری”  معاون گردشگری اداره کل امروز ۳ بهمن ۹۷ با اعلام این خبر اظهار داشت : : کیمته نظارت بر واحدهای اقامتی و پذیرایی این استان ویژه نوروز ۹۸ متشکل از تیم های بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ، صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات و اداره اماکن استان ایلام تشکیل شده است.

او افزود : اعضای این کمیته با هدف بهبود سطح کیفیت خدمات دهی به مسافران و گردشگران نوروزی به صورت مشترک از هتل ها، مهمانپذیرها، زائرسراها، خانه های مسافر و مجتمع های بین راهی بازدید می کنند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام گفت: همچنین تا پایان تعطیلات نوروز ۹۸ ، نظارت های مستمر بر کیفیت و نرخ خدمات و صنوف مختلف از جمله مراکز اقامتی، پذیرایی بین راهی و دفاتر خدمات مسافرتی انجام می شود.

کلانتری تاکید کرد: در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی، گران فروشی و دیگر موارد تخلف ابتدا اخطارهای لازم داده می شود و در صورت عدم رفع مشکل نسبت به پلمپ واحدهای متخلف اقدام می شود.

چاپ کن

نظرات