برگزاری جلسه کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران با محوریت ایلام

تاریخ انتشار : ۳۰ تیر ۱۳۹۷
موضوع : اخبار,اخبار

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام گفت : جلسه کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران همراه با اتاق مشترک ایران و عراق با محوریت ایلام برگزار می شود .

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ، ” عبدالمالک شنبه زاده” مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ایلام امروز ۳۰ تیرماه ۹۷ با اعلام این خبر اظهار داشت : معرفی محورهای سرمایه گذاری و گردشگری ایران برای اعضاء ، معرفی مهمترین فرصت های سرمایه گذاری در صنعت گردشگری استان ، اهمیت جایگاه مرز بین المللی مهران و همچنین موضوع اربعین در توسعه گردشگری منطقه و ایران از مهمترین اهداف برگزاری این جلسه است .

او با اشاره به اینکه مسئولین ارشد سازمان میراث فرهنگی کشور ، اعضای اتاق بازرگانی کشور ، معاون عمرانی استانداری ایلام و رئیس گروه سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان نیز در این جلسه حضور خواهند داشت افزود : این جلسه در راستای توسعه و ارتقاء زیرساخت های گردشگری استان و نیز جذب سرمایه گذاران غیربومی در این حوزه برگزار می شود .

مدیر کل میراث فرهنگی ایلام با بیان این مطلب که این نشست برای اولین بار و با همکاری اتاق بازرگانی استان ایلام برگزار می شود خاطر نشان ساخت : ارائه بسته فرصت های سرمایه گذاری و گردشگری استان به حاضرین در جلسه نیز از دیگر اهداف برگزاری کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران است .

شنبه زاده یادآور شد : امید است این اقدام گامی مهم در جهت توسعه گردشگری و جذب سرمایه گذاران غیربومی در استان و توسعه این صنعت اشتغالزا  و ثروت آفرین باشد .  

چاپ کن

نظرات