تدوین ۱۰ کتابچه برای معرفی جاذبه‌های گردشگری استان ایلام به مهمانان نوروزی

تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند ۱۳۹۶
موضوع : اخبار

رئیس گروه تبلیغات و بازاریابی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام از تدوین ۱۰ کتابچه برای معرفی جاذبه‌های گردشگری و اطلاعات مورد نیاز گردشگران و مهمانان نوروزی به تفکیک شهرستان‌های استان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام ، «امین نظریان» رئیس گروه تبلیغات و بازاریابی اداره کل امروز ۱۴ اسفند ۹۶ با اعلام این خبر اظهار کرد : امسال بر خلاف سال‌های گذشته برای هر کدام از ۱۰ شهرستان‌ استان ، یک کتابچه‌ شامل معرفی جاذبه‌ها و آدرس‌های ضروری  شهرستان تدوین شده که با ورود گردشگران در اختیار مهمانان گذاشته خواهد شد .

نظریان از معرفی موزه‌های استان شامل قلعه والی، باستان‌شناسی، کاخ موزه فلاحتی و شهر تاریخی دره‌شهر در یک مجموعه خبر داد و گفت: در کتابچه‌ی دیگر دو روستای هدف گردشگری «زنجیره‌علیا»و «پشت قلعه آبدانان» معرفی شده است .

رئیس گروه تبلیغات و بازاریابی میراث فرهنگی استان از تهیه وچاپ کتابچه معرفی جاذبه‌های استان خبر داد و تصریح کرد: نقشه تمام استان وشهرستان ایلام به اندازه کافی تهیه شده و در اختیار مهمانان و مسافران نوروزی قرار خواهد گرفت .

نظریان گفت: دو کلیپ از جاذبه‌های استان ایلام جهت دعوت از گردشگران تهیه شده که به زودی منتشر خواهد شد .

استان ایلام دارای ۱۰ شهرستان و ۲۶ بخش و ۴۹ دهستان است

چاپ کن

نظرات