تشدید نظارت بر واحدهای اقامتی و پذیرایی ایلام در ایام اربعین

تاریخ انتشار : ۱۵ آبان ۱۳۹۶
موضوع : اخبار

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام از بازدیدهای نظارتی واحدهای اقامتی و پذیرایی از سوی دستگاه‌های مرتبط به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ، ” عبدالمالک شنبه زاده ” مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ایلام امروز ۱۵ آبان ۹۶ با اعلام این خبر افزود : در راستای تشدید بازدیدهای نظارتی به منظور کنترل کیفیت خدمات در واحدهای گردشگری استان اعم از مراکز اقامتی، پذیرایی و مجتمع‌های خدمات رفاهی با هماهنگی این اداره کل بازدید مشترکی با حضور دستگاه‌های تعزیرات حکومتی، مدیریت اماکن، دانشگاه علوم پزشکی و بازرگانی در استان ایلام برگزار شد.

وی افزود: به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی و بر اساس برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده مقرر شده است بازدیدهای نظارتی تلفیقی با حضور دستگاه‌های مرتبط به صورت هفتگی در کل استان بصورت منظم و مستمر انجام پذیرد.

شنبه زاده در ادامه سخنانش اظهار داشت: هدف از این بازدیدها بهبود سطح کیفیت خدمات‌دهی به مسافران و زوار در ایام اربعین حسینی است.

وی اضافه کرد: در ایام اربعین ، نظارت‌های مستمر بر کیفیت و نرخ خدمات و صنوف مختلف از جمله مراکز اقامتی، پذیرایی بین راهی و دفاتر خدمات مسافرتی انجام می‌یابد.

این مسؤول با اشاره به اینکه در ایام اربعین حسینی ، استان ایلام با انبوه ورود مسافران و زائرین رو به رو است، ادامه داد: آمادگی کامل مراکز اقامتی، خانه مسافرها و … برای اسکان ضروری مسافران و زوار حسینی پیش‌بینی شده است.

چاپ کن

نظرات