جلسه کارگروه میراث فرهنگی و گردشگری استان ایلام برگزار شد .

تاریخ انتشار : ۳ مهر ۱۳۹۷
موضوع : اخبار,اخبار

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از برگزاری جلسه کارگروه میراث فرهنگی و گردشگری در استانداری ایلام خبر داد .

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ، ” عبدالمالک شنبه زاده” مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری  ایلام امروز ۳ مهر ۹۷ با اعلام این خبر اظهار داشت : جلسه کارگروه گردشگری عصر دیروز با حضور ” احمد کرمی ”  معاون امور عمرانی استانداری، ” معروف بسطامی” فرماندار ایلام و دیگر دستگاههای عضو در دفتر عمرانی استانداری برگزار گردید .

وی افزود : در این نشست «احمد کرمی» معاون امور عمرانی استانداری ایلام و رئیس کارگروه میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان و تعدادی از حاضرین به ارائه راهکارها ، پیشنهادات ، مسائل و مشکلات و بررسی وضعیت موجود گردشگری بر اساس دستور کار جلسه پرداختند.

شنبه زاده تصریح کرد : در جلسه کارگروه میراث فرهنگی وگردشگری استان ایلام ، ۴ طرح پیشنهادی گردشگری مطرح و مورد بررسی اعضاء جلسه قرار گرفت .

مدیر کل میراث فرهنگی استان نیز از ۷ طرح گردشگری در دست اقدام با پیشرفت فیزیکی ۵ تا ۹۰ درصد با اشتغالزایی ۵۸۳ نفر و با اعتبار ۹۷ میلیارد تومان در استان ایلام خبر داد .

” احمد کرمی” معاون عمرانی استاندار گفت : بخش خصوصی و متقاضیان اجرای طرح های  گردشگری می‌توانند درخواست‌های خود را قبل از اتمام طرح‌های مطالعاتی به میراث‌فرهنگی برای طرح در این کارگروه ارائه کنند.

معاون عمرانی استاندار با مهم خواندن طرح‌های مربوط به گردشگری در راستای ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی استان اظهار کرد: همکاری و تعامل دستگاه‌های عضو کارگروه گردشگری در راستای توسعه گردشگری امری ضروری و انکار ناپذیر است.

معاون امور عمرانی استانداری ایلام در جذب سرمایه‌گذاران و استقبال از آن‌ها جهت سرمایه‌گذاری در طرح‌های مختلف استان به‌ویژه طرح‌های گردشگری و حمایت های لازم از جانب دستگاههای ذیربط تاکید کرد .

شنبه زاده در پایان گفت : در این جلسه احمد کرمی معاون عمرانی استانداری ، معروف بسطامی فرماندار ایلام  و سایر اعضای کارگروه تخصصی گردشگری حاضر در جلسه نیز با بحث و بررسی شیوه رفع موانع و مشکلات مناطق نمونه گردشگری و جذب سرمایه‌گذاران بیشتر به حوزه گردشگری، بر اهمیت ایجاد اشتغال و توسعه استان تاکید کردند.

چاپ کن

نظرات