حضور فعال اداره کل میراث فرهنگی ایلام در یازدهمین نمایشگاه بین المللی تهران

تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۶
موضوع : اخبار,اخبار

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ایلام از حضور فعال این اداره کل در یازدهمین  نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران خبر داد .

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ، ” عبدالمالک شنبه زاده” مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی وگردشگری استان امروز ۱۸ دی ۹۶ با اعلام این خبر افزود : با توجه به اینکه یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران در تاریخ ۳ الی ۶ بهمن ۹۶ در محل دائمی نمایشگاههای تهران برگزار می گردد استان ایلام نیز همانند سال های گذشته با تمام امکانات موجود در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران به منظور معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های گردشگری استان حضور می یابد .

 وی ادامه داد:  هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی جاذبه‌ها و ظرفیت‌های گردشگری ایران و متنوع کردن حضور بخش خصوصی است.

این مسؤول اضافه کرد: استان ایلام نیز با معرفی موسیقی آیینی سنتی و نمایش صنایع دستی شاخص استان، سوغات و خوراکی‌ها، فرصت‌های سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری، دمنوش‌های ویژه استان و … در این نمایشگاه حضور می یابد.

شنبه‌زاده با اشاره به اینکه هدف از شرکت در این نمایشگاه معرفی هر چه بیشتر پتانسیل های گردشگری و صنایع دستی استان به هموطنانمان است افزود : علاوه بر این با بخش خصوصی شامل دفاتر خدمات گردشگری و صنایع دستی استان برای حضور فعال در این نمایشگاه ، هماهنگی های لازم به عمل آمده است .

مدیر کل میراث فرهنگی ایلام یادآور شد : در نمایشگاه بین المللی تهران، استان ایلام ۴ غرفه اختصاصی در اختیار دارد که پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود .  

 

چاپ کن

نظرات