حضور هنرمندان ایلامی در جشنواره ملی “چهارسوق”

تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۳۹۷
موضوع : اخبار,اخبار

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استلان ایلام از حضور پررنگ استان ایلام در جشنواره ملی چهارسوق در برج میلاد تهران خبر داد .

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ، عبدالمالک شنبه زاده” مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام امروز ۲۶ تیرماه ۹۷ با اعلام این خبر اظهار داشت : به منظور معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های تاریخی و گردشگری استان ایلام، جشنواره ملی چهارسوق با حضور هنرمندان استان ایلام در رشته های صنایع دستی ، کارآفرینان ، نخبگان استان و …  در برج میلاد برگزار می‌شود.

شنبه زاده گفت : این جشنواره که با همت سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور برگزار می شود فرصت مناسبی جهت معرفی ظرفیتها و توانمندیهای تاریخی و گردشگری استان وجذب گردشگران است  

مدیرکل میراث فرهنگی ایلام گفت : شب فرهنگ و هنر استان ایلام در روز چهارشنبه ۲۷ تیرماه از ساعت ۲۱ الی ۲۴ با حضور هنرمندان ایلامی با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی ، آیینی موسیقی ،  سنتی و … به معرفی آداب و رسوم و آیین کهن استان می‌پردازند.

این مسئول بیان کرد: جشنواره ملی چهارسوق جهت معرفی ظرفیت‌ها و استعدادهای گردشگری ۳۱ استان کشور که به ترتیب هرشب در برج میلاد تهران برگزار می‌شود و مردم می‌توانند با ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری مناطق مختلف کشور آشنا شوند.

چاپ کن

نظرات