رئیس سازمان میراث‌فرهنگی وارد ایلام شد

تاریخ انتشار : ۵ آبان ۱۳۹۷
موضوع : اخبار,اخبار

معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، دوم آبان ماه ۹۷ وارد استان ایلام شد و در بدو ورود مورد استقبال استاندار ایلام قرار گرفت.

به‌گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی  اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام ، علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، روز چهارشنبه ۲ آبان در فرودگاه شهدای ایلام مورد استقبال قاسم سلیمانی استاندار ایلام، معاون امورهماهنگی استانداری، فرماندار ایلام، مدیرکل میراث فرهنگی این استان و جمعی از مسئولان محلی قرار گرفت.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سفر دو روزه خود به ایلام، نحوه ارائه خدمات به زائران اربعین را از نزدیک مورد بررسی قرار می دهد.

حضور در مزار شهدای گمنام ایلام، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، بازدید از کاخ فلاحتی، افتتاح بازارچه دائمی صنایع دستی، حضور در نشست کارگروه میراث فرهنگی و گردشگری و حضور در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری سیمای مرکز ایلام از برنامه های سفر مونسان به این استان است.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همچنین در برنامه زنده تلویزیونی قرارگاه اطلاع رسانی اربعین شهرستان مهران حضور می‌‌یابد، بازدید از کمپ گردشگری عشایری در مهران و افتتاح خانه بوم‌گردی از دیگر برنامه‌های سفر رئیس سازمان میراث فرهنگی به ایلام است.

در این سفر تعدای از معاونان و مدیران سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مونسان را همراهی می‌کنند.

چاپ کن

نظرات