ظرفیت های ایلام در دوازدهین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران معرفی می شود .

تاریخ انتشار : ۹ بهمن ۱۳۹۷
موضوع : اخبار,اخبار

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از حضور استان ایلام با تمامی امکانات موجود در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران به‌منظور معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های گردشگری استان خبر داد .

به‌گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ، ” عبدالمالک شنبه‌زاده ” مدیر کل میراث فرهنگی استان ایلام امروز ۹ بهمن ۹۷ با اعلام این خبر اظهار داشت :  اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان ایلام امسال با تمامی امکانات موجود در دوازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته در تهران شرکت می کند .

شنبه زاده با بیان اینکه  هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی ظرفیت های گردشگری استانها است افزود : استان ایلام با حضور در نمایشگاه گردشگری صنایع وابسته به معرفی ظرفیت های گردشگری اعم از تأسیسات اقامتی ، پذیرایی ، مجمتع های گردشگری و تفریحی با اولویت اقامتگاههای بوم گردی و دفاتر خدماتی مسافرتی  می پردازد .

شنبه زاده نیز به حضور بخش هایی از جمله نماینده انجمن  حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی گردشگری  – نماینده انجمن واحدهای بین راهی و نماینده انجمن حرفه ای هتل و مهمانپذیرها اشاره کرد .

در این نمایشگاه ۴ روزه از دستاوردهای استان ایلام در حوزه های مختلف رونمایی می شود اظهار داشت : آثار شاخص تاریخی و گردشگری استان ایلام در قالب نمایش تصویری در دوازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته در تهران معرفی و نمایش داده می‌شود.

مدیر کل میراث فرهنگی ایلام اضافه کرد: استان ایلام نیز با معرفی و نمایش صنایع‌دستی شاخص استان، سوغات و خوراکی‌ها، فرصت‌های سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری، دمنوش‌های ویژه استان، غرفه‌های مربوط به معرفی و بازاریابی هتل‌های استان و … در این نمایشگاه حضور می یابد .

شنبه زاده گفت :  “دوازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران”  از تاریخ۲۳ لغایت ۲۶ بهمن ماه سالجاری در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار خواهد شد.

چاپ کن

نظرات