فرصت های سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی ایلام در نهمین نمایشگاه کیش معرفی می شوند

تاریخ انتشار : ۱۰ آبان ۱۳۹۶
موضوع : اخبار

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ایلام از حضور اداره کل میراث فرهنگی ایلام در نهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری در کیش خبر داد .

به گزارش روابط عمومی وامورفرهنگی،عبدالمالک شنبه زاده ” مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری امروز ۹ آبان ۹۶ ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: نهمین نمایشگاه تخصصی معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور همزمان با نخستین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و سرمایه از ۸ تا ۱۱ آبان در جزیره کیش که در حال برگزاری است  این اداره ضمن حضور فعال در نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری استان را نیز در بخش گردشگری معرفی می نماید .

او اظهار داشت: فرصتهای موجود در عرصه گردشگری استان ایلام، مهد تمدن ۱۰هزار ساله ایرانیان،شرایطی را بوجود می آورد که برای ورود بخش خصوصی در این حوزه ، جذب سرمایه گذاران توانمند در اولویت قرار می گیرد. ما ضمن احساس ضرورت برنامه‌ریزی در حوزه گردشگری در این نمایشگاه اقدام به معرفی فرصت های  گردشگری استان  ایلام نمودیم.

شنبه زاده دامه داد : گردشگری سلامت،طبیعت گردی،گردشگری جنگ،گردشگری ورزشی،گردشگری فرهنگی،گردشگری مذهبی،بوم گردی و فرصت ها در زیرساخت های گردشگری محورهای مورد بحث جهت ورود سرمایه گذار به استان است.

چاپ کن

نظرات