معرفی صنعت گردشگری و فروش محصولات صنایع دستی ایلام در بستر اینترنت

تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۳۹۶
موضوع : اخبار

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از معرفی و فروش محصولات صنایع دستی استان ایلام از طریق اینترنت (تجارت الکترونیکی ) خبر داد .

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ، عبدالمالک شنبه زاده” مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری  با اعلام این خبر اظهار داشت : جلسه ای روز گذشته با حضور ” بابک گله داری” مدیر کل اداره پست استان و دیگر مسئولین اداره کل در خصوص معرفی جاذبه های گردشگری و فروش محصولات صنایع دستی از طریق اینترنت با همکاری اداره کل پست استان ، برگزار گردید.

او افزود : اداره کل پست استان بستر فروش محصولات صنایع دستی و معرفی جاذبه های گردشگری استان را از ریق تجارت الکترونیکی فراهم می کند .

شنبه زاده تصریح کرد : با توجه به گسترش روزافزون اینترنت و فضاهای مجازی ، این دستگاه اجرایی درصدد است تا با استفاده از این فرصت و ظرفیت ، صنعتگران صنایع دستی استان بتوانند محصولات تولیدی خود را به صورت مستقیم عرضه کنند .

وی با اشاره به ایجاد بستر مناسب برای عرضه محصولات صنایع دستی استان ایلام توسط اداره پست افزود : در همین راستا همایش فروشگاههای مجازی محصولات گردشگری و صنایع دستی استان نیز برگزار خواهد شد .

مدیر کل میراث فرهنگی ایلام یادآور شد : هدف از این طرح ، ایجاد فضای گسترده تبلیغاتی و بازاریابی جهت معرفی و فروش محصولات صنایع دستی و صنعت گردشگری در راستای توسعه کسب و کارهای اینترنتی در استان است .

چاپ کن

نظرات