نشست تحقق اهداف طرح نوین مشاغل خانگی در جهاددانشگاهی ایلام برگزار شد

تاریخ انتشار : ۲۴ شهریور ۱۳۹۷
موضوع : اخبار,اخبار

نشست هماهنگی برای پشیبانی از شرکت‌کنندگان در طرح نوین مشاغل خانگی استان ایلام با حضور مدیرعامل شرکت رابین در جهاددانشگاهی ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ، ” نورالدین محسنی ” سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان ایلام روز چهارشنبه ۲۱ شهریور ۹۷ با اعلام این خبر اظهار داشت : نشست هماهنگی برای تحقق اهداف طرح نوین مشاغل خانگی استان با حضور “سعید عباسی” مدیر عامل شرکت ” رابین” ، رییس جهاد دانشگاهی واحد ایلام ، سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، معاون تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید .

او افزود : در این نشست «سعید عباسی» مدیر عامل شرکت «رابین»اظهار کرد: تولیدکنندگان صنایع دستی باید تولیداتشان را به روز کنند و  نمی‌شود محصولاتی که به ۴۰ سال پیش تعلق دارد را با همان شکل و قطع و اندازه و بدون تغییر در بازار به فروش رساند.

” سعید عباسی” مدیر عامل شرکت ” رابین” با بیان اینکه در حال حاضر در بازار بین المللی صنایع دستی، محصولات ترکیبی که دارای نوآوری و خلاقیت و در عین حال از هنر سنتی نیز بهره‌مند باشند، فروش خوبی دارند، تصریح کرد: کارهای بسیار خوبی در استان انجام می‌شود که می‌توان آنها را با خلاقیت با هم ترکیب کرد و محصولات جدیدی را روانه‌ی بازار کرد و  شرکت ما هم تلاش می‌کند با ارزش افزوده‌ای که به هر اثر هنری می‌افزاید کیفیت رابطه بین هنرمند و مخاطب را بهبود ببخشد و باعث رونق بازار تجارت الکترونیک آثار هنری و صنایع دستی شود.

مدیرعامل شرکت رابین گفت: رابین اولین شرکت برندینگ بسته‌بندی صنایع دستی و آثار هنری است و در کنار هر محصول کاتالوگی وجود دارد که هنرمند تولیدکننده را معرفی می‌کند و  درضمن برای هر محصول یک محتوای علمی تولید می‌شود.

وی با اشاره به بازدید خود از چندی کارگاه صنایع‌دستی خاطرنشان کرد: محصول گلیم نقش برجسته که خاستگاهش استان ایلام بوده اکنون باید با نوآوری‌ تولید و عرضه شود بنابراین ما از هر طرح خلاقانه جدید استقبال می‌کنیم.

“نورالدین محسنی” سرپرست معاونت صنایع دستی استان ضمن بیان مشکلات فروش محصولات صنایع دستی استان اظهار داشت : در صورت خرید محصولات صنایع دستی خصوصاً گلیم نقش برجسته ، این معاونت آمادگی دارد جهت فروش هر چه بهتر محصولات ، از تولیدکنندگان صنایع دستی استان تخفیفاتی ویژه را در نظر بگیرد .

چاپ کن

نظرات