نظارت بر اماکن اقامتی در تابستان تشدید می شود

تاریخ انتشار : ۱۴ تیر ۱۳۹۶
موضوع : اخبار

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ایلام از نظارت بر اماکن اقامتی جهت رفاه حال مسافران و گردشگران ورودی فصل تابستان به این استان خبر داد . 

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ، ” عبدالمالک شنبه زاده” مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ایلام امروز ۱۴ تیرماه اظهار داشت : با توجه به شروع سفرهای تابستانی کمیته ویژه نظارت بر بهره برداری از نمازخانه ها ، سرویس های بهداشتی موجود در رستورانها و جایگاههای سوخت تشکیل شده است .

وی با بیان اینکه نظارت بر واحدهای اقامتی و پذیرایی و سایر تاسیسات رفاهی بین راهی در شبکه راههای استان و مسیرهای گردشگری نیز تشدید می شود گفت : هدف ما ارایه خدمات مطلوب و بدون ایراد به مسافران و گردشگران عزیزی است که به استان ایلام سفر می کنند .

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام عنوان کرد : آب و هوای استان ایلام به گونه ای است که در شمال استان هوایی لطیف دارد و گردشگران می توانند با بازدید از اماکن دیدنی این استان سفری به یادماندنی را در تابستان تجربه کنند .

وی ادامه داد : مکان های اقامتی برای اسکان مسافران فراهم شده است و گردشگران می توانند برای داشتن سفری خوش به شهرستانهای مختلف استان ایلام که در دل خود اماکن تاریخی و معنوی و طبیعی بسیاری را جای داده اند سفر کنند .  

چاپ کن

نظرات