نظارت بر واحدهای اقامتی و پذیرایی ایلام برای اسکان زائران در ماه محرم ۹۶

تاریخ انتشار : ۱۱ شهریور ۱۳۹۶
موضوع : اخبار

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی وگردشگری ایلام از آمادگی واحدهای اقامتی و پذیرایی ، خانه مسافرها برای اسکان زائران حسینی (ع)  در ماه محرم ۹۶ خبر داد   .

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ، ” عبدالمالک شنبه زاده” مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ایلام امروز ۱۱ شهریور ۹۶ با اعلام این خبر اظهار داشت : به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی و بر اساس برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده مقرر شده است بازدیدهای نظارتی تلفیقی با حضور دستگاه‌های مرتبط به صورت هفتگی در کل استان بصورت منظم و مستمر انجام پذیرد.

او افزود :  در راستای تشدید بازدیدهای نظارتی به منظور کنترل کیفیت خدمات در واحدهای گردشگری استان اعم از مراکز اقامتی، پذیرایی و مجتمع‌های خدمات رفاهی با هماهنگی این اداره کل بازدید مشترکی با حضور دستگاه‌های تعزیرات حکومتی، مدیریت اماکن، دانشگاه علوم پزشکی و بازرگانی در استان ایلام انجام  می گیرد .

شنبه زاده تصریح کرد : هدف از این بازدیدها بهبود سطح کیفیت خدمات‌دهی به مسافران و زوار در ایام اربعین حسینی است.

وی اضافه کرد: در ایام اربعین ، نظارت‌های مستمر بر کیفیت و نرخ خدمات و صنوف مختلف از جمله مراکز اقامتی، پذیرایی بین راهی و دفاتر خدمات مسافرتی انجام می‌یابد.

این مسؤول با اشاره به اینکه در ایام اربعین حسینی ، استان ایلام با انبوه ورود مسافران و زائرین رو به رو است، ادامه داد: آمادگی کامل مراکز اقامتی، خانه مسافرها و … برای اسکان ضروری مسافران و زوار حسینی پیش‌بینی شده است.

 

چاپ کن

نظرات