۲۹ تا ۳۱ فروردین؛ اولین تور ایلام‌گردی با حضور فعالان گردشگری کشوردر استان ایلام برگزار می‌شود

تاریخ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
موضوع : اخبار

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از برگزاری اولین تور ایلام‌گردی با حضور فعالان گردشگری و طبیعت‌گردی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ، «عبدالمالک شنبه‌زاده» مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان امروز ۲۷ فروردین ۹۷ با اعلام این خبر اظهار کرد : : این تور با هدف توسعه گردشگری و با اولویت طبیعت گردی و گردشگری در ایلام به مدت سه روز از تاریخ ۲۹ تا ۳۱ فروردین۱۳۹۷  برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این همایش  با حضور مسئولین استانی ، انجمن راهنمایان ، تورگردانان ، کارشناسان گردشگری و باستانی و فعالان گردشگری استانی و کشوری برگزار می‌شود، گفت: از فعالان گردشگری جهت بازدید از جاذبه های گردشگری و طبیعی و باستانی استان در این برنامه دعوت شده تا زمینه برای برگزاری تورهای گردشگری در استان بیش از پیش فراهم شود.

مدیرکل میراث فرهنگی استان تصریح کرد: دیدار با مسئولین و فعالان بخش خصوصی از دیگر برنامه های این تور است و  قطعا حضور راهنمایان و تورگردانان کشور در ایلام و بازدید از مناطق دیدنی استان همانند آثار تاریخی – طبیعی و جاذبه های گردشگری نقش بسزایی در توسعه گردشگری استان خواهد داشت.

چاپ کن

نظرات