اجرای طرح نوروزگاه در افزایش شمار گردشگران موفق عمل کرده است

تاریخ انتشار : ۱۱ فروردین ۱۳۹۸
موضوع : اخبار,اخبار

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام گفت: اجرای طرح نوروزگاه در افزایش شمار گردشگران موفق عمل کرده است.

به گزارش رولبط عمومی و امور فرهنگی ، عبدالمالک شنبه زاده ندیر کل میراث فرهنگی استان و دبیر ستاد خدمات سفر امروز ۱۱ فروردین ۹۸ با اعلام این خبر اظهار داشت : سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری طی سال‌های اخیر تمام تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند صنعت گردشگری را در کنار دیگر وظایف خود رونق و توسعه دهد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام گفت: یکی از برنامه های اساسی سازمان میراث فرهنگی تدوین و طراحی و اجرای طرح نوروزگاه در ایام نوروز در سراسر کشور از جمله استان ایلام بوده که طبق امارها تاثیر مثبت و مستقیمی در جذب گردشگران دارد.

وی ادامه داد: طرح نوروزگاه شامل برنامه متنوع فرهنگی مبتنی بر فرهنگ بومی استان‌های کشور بوده که مورد استقبال هموطنان و گردشگران قرار گرفته است.

این مسوول اضافه کرد : بررسی آمار گردشگران استان ایلام بیانگر این مهم است که هرساله تعداد گردشگران طی سال‌های اخیر رشد قابل توجهی داشته است.

شنبه زاده با اشاره به آمار گردشگران  تصریح کرد : از ۲۸ اسفند ماه ۹۷ تا هشتم فروردین ماه ۲۹۹ هزارو ۲۴۳ گردشگر در استان اقامت کرده و  واحدهای اقامتی از آنان به خوبی   پذیرایی کردند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام گفت : این تعداد گردشگر ورود یافته به استان ایلام در مقایسه با مدت مشابه سال پیش افزایش یافته است که بررسی رشد این آمار بیانگر تلاش های صورت گرفته در استقبال و پذیرایی از گردشگران است.

وی ضمن دعوت از گردشگران برای سفر به استان ایلام ادامه داد : از زحمات مسوولان و اعضای دبیر خانه ستاد خدمات سفر استان ایلام در استقبال و پذیرایی از گردشگران تقدیر می شود.

چاپ کن

نظرات