اختصاص بخشی از حقوق کارکنان اداره کل میراث فرهنگی استان ایلام به سیل زدگان

تاریخ انتشار : ۲۱ فروردین ۱۳۹۸
موضوع : اخبار,اخبار

مدیر کل  میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از اختصاص بخشی از حقوق کارکنان این اداره کل به سیل زدگان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ، “عبدالمالک شنبه زاده ” مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان امروز ۲۱ فروردین ۹۸ با اشاره به حادثه سیل اخیر اظهار داشت: در پی وقوع سیل در مناطق مختلف کشور و بروز مشکلات برای هموطنانمان ، کارمندان اداره کل میراث فرهنگی استان در اقدامی خودجوش برای کمک به سیل زدگان دست به کار شدند.

او افزود : در این اقدام خداپسندانه و خیر، کارمندان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام یک تا سه روز از حقوق خود را برای کمک به سیل زدگان در نظر گرفتند.

مدیر کل میراث فرهنگی استان با اشاره به اینکه در ایام نوروز برنامه های نوروزگاه در استان به واسطه همدردی با سیل زدگان کنسل و با تدبیری کل هزینه های این برنامه ها صرف کمک های مورد نیاز سیل زدگان شد .

شنبه زاده از اهدای کمک های نقدی به سیل زدگان توسط کارکنان میراث فرهنگی استان ایلام خبر داد و بیان داشت: کارکنان این اداره کل نیز به نوبه خود در کمک رسانی به سیل زدگان پیش قدم بودند به طوری که به انتخاب خود این کارکنان در ماه جاری حقوق یک  الی سه روز خودشان را به سیل زدگان اختصاص دادند .

مدیر کل میراث فرهنگی استان افزود: البته باید به این مهم هم اشاره کنم که بسیاری از کارکنان همواره در این چنین مواقعی پیش قدم بوده و قبل از اعلام اداره کل کمک هایی را به سیل زدگان اختصاص دادند .

چاپ کن

نظرات