توزیع عادلانه سفر در سراسر استان راهبرد میراث فرهنگی ایلام است

تاریخ انتشار : ۹ فروردین ۱۳۹۸
موضوع : اخبار,اخبار

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام گفت : توزیع عادلانه سفر در سراسر استان راهبرد میراث فرهنگی ایلام است .

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ، : عبدالمالک شنبه زاده مدیر کل میراث فرهنگی و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان امروز ۹ فروردین ۹۸ با اعلام این خبر اظهار داشت : با توجه به وظایفی که دستگاه میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری دارد در ایام تعطیلات نوروزی فعالیت خود را افزون و به استقبال گردشگران می رود و زمینه پذیرایی از آنان را فراهم می کند .

مدیر کل میراث فرهگی ایلام گفت : در این راستا توزیع عادلانه سفر در سراسر استان به عنوان راهبرد میراث فرهنگی ایلام مدنظر بوده و در راستای تحقق آن کوشیده است .

او ادامه داد : به این معنا که طوری برنامه ریزی شود گردشگران و هموطنان بتوانند از اقصی نقاط استان ایلام بازدید و همه جاذبه های گردشگری ، یادمان های دفاع مقدس ، بقعه ها ، آثار تاریخی و .. را مورد بازدید قرار خواهند داد .

این مسئول اضافه کرد : در این راستا با تهیه کتابچه معرفی ظرفیت های گردشگری هر شهرستان به صورت جداگانه با تبلیغات قبل از نوروز و در همچنین در این ایام با توزیع این کتابچه ها که مخصوص هرشهرستان بوده در پایگاهای اطلاع رسانی از طریق راهنمای گردشگری و عرضه آن به گردشگران سعی شد که هموطنان با جاذبه های مختلف استان ایلام آشنا شوند .

شنبه زاده تصریح کرد : افزون بر این با ایجاد امکانات پذیرایی و استقبال از گردشگران در تمام شهرستانهای استان ایلام و جاذبه های گردشگری زمینه تحقق توزیع عادلانه سفرهای نوروزی از سوی این دستگاه اجرایی فراهم شده است .

مدیر کل میراث فرهنگی استان ادامه داد : خوشبختانه این تلاش ها و برنامه ریزی های صورت گرفته نتیجه بخش بوده و خروجی آن حضور گردشگران در بیشتر مناطق استان و جاذبه های گردشگری و … بود .

چاپ کن

نظرات