۱۲ عدد تابلو (فلکسی )معرفی جاذبه‌های گردشگری در پایانه مرزی مهران نصب شد .

تاریخ انتشار : ۵ شهریور ۱۳۹۸
موضوع : اخبار,اخبار

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام  از نصب ۱۲عدد تابلو (فلکسی) معرفی جاذبه های گردشگری در پایانه مرزی شهرستان مهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ، “عبدالمالک شنبه زاده” مدیر کل  میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان امروز ۵ شهریور ۹۸ با اعلام این خبر اظهار داشت : ۱۲ عدد تابلو (فلکسی)  با هدف آشنایی هرچه بیشتر زائران ، گردشگران و مسافران با جاذبه ها و ظرفیت های گردشگری استان ایلام در محل گیت های ورودی پایانه مرزی شهرستان مهران نصب شد.

مدیر کل میراث فرهنگی ایلام  با اشاره به جاذبه های بی نظیر استان در زمینه گردشگری و لزوم معرفی آنان به زائران و گردشگران اظهار داشت : با توجه به فرارسیدن ماه محرم و اربعین حسینی(ع) و تردد زائران و گردشگران از طریق پایانه مرزی مهران و همچنین تعدد جاذبه های گردشگری اعم از تاریخی ، طبیعی درسطح استان نصب فلکسی های معرفی جاذبه های گردشگری استان در پایانه مرزی ضروری به نظر می‌رسید.

او با بیان اینکه یکی از روش‌های مناسب اطلاع‌رسانی به زائران  و گردشگران به ویژه در ایام اربعین ، معرفی جاذبه‌ها از طریق تبلیغات محیطی و بیلبورد است، عنوان کرد: تصاویری از مهمترین جاذبه های شاخص استان در این فلکسی ها استفاده شده است.

چاپ کن

نظرات