۱۷۳۲ مورد نظارت و بازرسی بر اماکن گردشگری ایلام

تاریخ انتشار : ۵ آذر ۱۳۹۸
موضوع : اخبار,اخبار

مدیر کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام گفت : از اول فرودین تا پایان آبان ماه تعداد ۱۷۳۲ مورد نظارت و بازرسی از اماکن گردشگری استان انجام شده است.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی ایلام ، عبدالمالک شنبه زاده امروز ۵ آذر ۹۸ با اعلام این خبر اظهار کرد : «  این بازدیدها در راستای تشدید نظارت های ویژه به منظور کنترل کیفیت خدمات در واحدهای گردشگری استان اعم از مراکز اقامتی، پذیرایی و مجتمع‌های خدمات رفاهی انجام شده است .»

او افزود : از این تعداد  ۵۳۸ فقره بازدید و نظارت بر مراکز اقامتی ، تعداد ۴۱۲ مورد نظارت بر رستوران ها و مراکز پذیراهی بین راهی ، تعداد ۲۵۸ مورد بازدیدهای نظارتی از دفاتر خدمات مسافرتی و تعداد ۵۲۴ مورد بازدید از مراکز اقامتی موقت شامل کمپ ها ، مهمانسراها ، خانه مسافرها و .. بوده است . »

شنبه زاده با بیان اینکه بازرسی و نظارت ها در قالب ۴ اکیپ نظارتی در سطح استان وبا اولویت شهرهای گردشگرپذیر صورت گرفته ، اضافه گرد : «در اقدامات نظارتی از مراکز اقامتی، دفاتر خدمات مسافرتی و مراکز پذیرایی و .. ۱۸ مورد تشویق ، ۲۰۴ مورد تذکر و ۴ فقره اخطار کتبی اعلام شده است .»

او ادامه داد : «این بازرسی ها با همکاری سایر دستگاه های نظارتی از جمله دانشگاه علوم پزشکی، اماکن عمومی، بازرگانی و تعزیرات حکومتی به عمل آمده است.»

شنبه زاده گفت : «تمامی واحدهای خدمات رسانی به مسافران و گردشگران در همه ابعاد اعم از اسکان، رفاه، خدمات بهداشتی و درمان، خدمات پذیرایی وخدمات رفاهی و سرگرمی مورد نظارت و بازرسی قرار می گیرند. »

چاپ کن

نظرات