۳۵۰صدور فقره پروانه تولید انفرادی صنایع دستی در ایلام

تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۳۹۸
موضوع : اخبار,اخبار

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از صدور ۳۵۰ فقره پروانه تولید انفرادی در رشته های صنایع دستی برای صنعتگران در سه ماهه نخست امسال در استان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ، ” عبدالمالک شنبه زاده” مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان امروز ۲۰ مرداد ۹۸ با اعلام این خبر اظهار داشت : در سه ماهه نخست امسال تعداد ۳۵۰ فقره پروانه تولید انفرادی در رشته های صنایع دستی برای صنعتگران در استان ایلام صادر شده است .

مدیر کل میراث فرهنگی استان ایلام از اعطای تسهیلات  به صنعتگرانی که دارای مجوز پروانه تولید انفرادی هستند خبر داد و گفت : این تسهیلات با هدف رونق صنایع دستی و مشاغل وابسته به آن در اختیار این افراد قرارداده می شود .

شنبه زاده بیان داشت : پروانه تولید انفرادی به متقاضیان حقیقی دارای تخصص ، تجربه ، آشنایی کامل به فرایند تولیدوتوانایی ساخت محصول دریکی از رشته های مصوب صنایع دستی اعطاء می گردد و بیانگر نوع و ظرفیت تولید و سرمایه گذاری ایجاد شده برای یک رشته درمکانی معین است.

مدیر کل میراث فرهنگی ایلام تصریح کرد : افرادی مجوز پروانه تولید انفرادی را دریافت می کنند که بصورت مستمرومداوم در رشته مورد تقاضای خود فعالیت ومبادرت به تولید می کنند.

چاپ کن

نظرات